Budynek i lokalizacja

O budynku

O budynku

Komfort i Nowoczesność

Budynek składa się z 17 apartamentów oraz podziemnej hali garażowej. Budynek to kombinacja nowoczesności w postaci szklanych balustrad balkonowych i elewacji z blachy na rąbek z tradycyjnym budownictwem charakteryzującym się klasyczną bryłą. O bezpieczeństwo mieszkańców będzie dbał monitoring oraz wideofon. Komfort użytkowania zapewni cichobieżna widna zapewniająca bezproblemową podróż dla kilku osób.

Budynek będzie cechował się wysokim standardem wykończenia. Niewątpliwym atutem mieszkań są przestronne okna oraz duże balkony. Wyciszenie mieszkań zapewni ograniczenie hałasu z zewnątrz, z części wspólnych oraz pomiędzy mieszkaniami.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni 41,3 m2 (2 apartamenty)
  • 3-pokojowe o powierzchni 57,5 m2 (1 apartament)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 64,8 do 108,4 m2 (12 apartamentów)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 97,5 m2 (1 apartament)
Dla przyszłych mieszkańców przewidziane są również miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz komórki lokatorskie.

Wizualizacje

Wizualizacje

Lokalizacja

Lokalizacja

Gdynia ORŁOWO
ul. Wrocławska 41
email: sprzedaz@humbaka.pl

Apartamentowiec zlokalizowany w Gdyni przy ul. Wrocławskiej 41 w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnic Redłowo i Orłowo. Orłowskie Molo na wyciągnięcie ręki. Lokalizacja zapewnia bezproblemową komunikację i szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta.

Okolica

Okolica

Proloader